گرجستان

فستیوال بیاد ماندنی در گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

همه ساله در ماه های مختلف در تمام کشورهای دنیا فستیوال هایی برگزار میشود. برخی از این فستیوال ها مربوط به فرهنگ و سنت کشور ها میشود و برخی شامل رویدادهای بین المللی میباشد. سالیانه تعداد کثیری گردشگر برای شرکت در فستیوال ها به شهرهای مختلف سفر میکنند: برخی به منظور آشنا شدن با فرهنگ های مختلف، شرکت در جشن ها، مراسم های مخصوص، برخی به منظور خرید، برخی نیز به منظور آشنایی با صنعت مرتبط با حرفه و شغلشان.

فستيوال موسيقي جاز باتومي

فستيوال موسيقي جاز باتومي

فستیوال بیاد ماندنی در گرجستان

فستیوال بیاد ماندنی در گرجستان

سالانه در کشور گرجستان هم فستیوال و جشن های متعددی برگزار می شود که از کشورهای مختلف اعم از آمريکا ، ارمنستان ، گرجستان و ترکيه در این فستیوالها حضور دارند یکی از این فستیوالها ،فستيوال موسيقي قفقاز ست که هرساله در ماه ژوئن در کشور گرجستان برگزار مي گردد . امسال در کنار گروه هايي از آمريکا ، ارمنستان ، گرجستان و ترکيه ، گروه موسيقي ارته از ايران نيز شرکت دارد .اين گروه در آثار خود از اشعار مولانا ، حافظ ، سعدي ، سايه و ملک الشعرا بهار استفاده کرده اند .اين گروه در روزهاي 10 و 11 ماه ژوئن در شهرهاي تفليس و باتومي به اجرا مي پردازند .فرزين طهرانيان سرپرست اين گروه ، نوازنده گيتار کلاسيک و استاد دانشکده هنر و معماري تهران مي باشد.

فستيوال موسيقي جاز باتومي

فستيوال موسيقي جاز باتومي

بعضی از فستیوال های گرجستان در شهر ساحلی آناکلیا برگزار می شود شهر ساحلی آناکلیا در کنار دریای سیاه و نزدیک مرز آبخازیا قرار گرفته است. فاصله این شهر تا باتومی حدود 135 کیلومتر است که بصور متوسط با دو ساعت و ربع رانندگی طی می شود و جزو یکی از جاهای دیدنی گرجستان می باشد.جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان هم در این شهر ساحلی برگزار میشود در این جشنواره دی جی ایرانی-هلندی و اروپایی حضور دارند و برگزار کنندگان جشنواره آن را بزرگترین و بیاد ماندنی ترین فستیوال گرجستان توصیف می کنند. قیمت بلیط ورود به جشنواره از 150 لاری آغاز می شود در قسمت زیر به چند مورد از فستیوال گرجستان اشاره کرده ایم.

  • فستیوال کازانتیپ در آناکلیای گرجستان
  • فستیوال جذاب بستنی ها در شهر تفلیس
  • فستیوال پنیر در تفلیس
  • فستیوال رنگ در تفلیس
  • Caucasus Rock Fest Music
  • Festival “GIFT” Music
  • International Music Festival “Autumn Tbilisi” Music
  • Tbilisi International Theatre Festival Drama
  • Tbilisi Jazz Festival Music
  • Tbilisi International Piano Compet Music

 

فستیوال موسیقی گرجستان

فستیوال موسیقی گرجستان

فستيوال موسيقي الكترونيك در گرجستان

فستيوال موسيقي الكترونيك در گرجستان

كنسرت يزرگ "كويينسي جونز"

كنسرت بزرگ “كويينسي جونز”

فستیوال رنگ در گرجستان

فستیوال رنگ در گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×