گرجستان

رستوران لاگونا در باتومی

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

رستوران لاگونا (Laguna) یکی از سنتی ترین رستوران های شهر باتومی می باشد که تنها یک غذای اصلی سرو می‌کند و آن خاچاپوری است، پس اگر می‌خواهید یکی از بهترین خاچاپوری‌ها را امتحان کنید بدون شک باید سری به لاگونا بزنید. خاچاپوری یک غذای گرجی است که از خمیر تهیه شده و داخل آن با مواد مختلفی مثل ماست، پنیر و سیب زمینی پر می‌شود، چیزی میان پیراشکی و پیتزا؛ برخی از انواع آن را می‌توان با دست و به سرعت مثل پیراشکی خورد و برای برخی انواع دیگر آن باید سر میز نشست و با آرامش آن را با کارد و چنگال میل کرد.

رستوران لاگونا در باتومی

رستوران لاگونا در باتومی

فضای داخلی رستوران لاگونا خیلی ساده تزیین شده است که هر بیننده ای را جذب خودش کرده است .این رستوران برای پیش غذا سالادهای متنوعی را نیز به مشتریانش پیشنهاد می‌کندو از سبزیجات فوق العاده تازه ای استفاده می کنند پس اگر مسافر باتومی هستید و به این رستوران رفتید ACHARULI KHACHAPURI را حتما امتحان کنید کارکنان این رستوران خیلی دوستانه رفتار میکنند و به همه ی زبان ها مسلط هستند.

  • آدرس :Zurab Gorgiladze St, Batumi, Georgia
  • تلفن :0995557710072

رستوران لاگونا باتومی

رستوران لاگونا باتومی

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×