گرجستان

رستوران فان فان باتومی گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

رستوران فان فان (Fanfan Batumi) یکی از بهترین رستوران های باتومی می باشد که در کنار دریای سیاه واقع شده است اگر بلیط هواپیمای شما برای تابستان است، این رستوران را در برنامه‌ی سفرتان بگنجانید. این رستوران منظره‌ای بی نظیر و محیطی آرام دارد در شب های تابستان، موسیقی زنده جاز باتومی در این رستوران پخش می شود در بین منو غذایی این رستوران غذاهای اروپایی هم ارائه می شود.

رستوران فان فان باتومی گرجستان

رستوران فان فان باتومی گرجستان

اگر به دنبال غذاهای سنتی و محلی گرجی باشید اینجا شاید مکان مناسبی نباشد اما اگر می‌خواهید یک صبحانه‌ی خوشمزه میل کنید و یا طرفدار غذاهای دریایی هستید در رفتن به فان فان تردید نکنید. ماهی‌های تازه‌ی این رستوران بسیار معروف است. لیمونادهای خانگی و قهوه‌های این کافه و رستوران را هم باید به فهرست خوراک‌های معروف اضافه کرد.محیط داخلی این رستوران خیلی شیک تزیین شده است و برای زوج های جوان این رستوران توصیه می شود و نسبت به بقیه رستوران های گرجستان قیمت مناسبی دارد.

اطلاعات رستوران فان فان باتومی

  • آدرس رستوران فان فان :27 Ninoshvili St, Batumi 6000, Georgia
  • تلفن رستوران فان فان :0995591150051

رستوران فان فان باتومی

رستوران فان فان باتومی

رستوران فان فان در باتومی

رستوران فان فان در باتومی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×