گرجستان

رستوران تاوادوری باتومی گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

رستوران تاوادوری (tavaduri restaurant) یکی از معروف ترین رستوران های شهر باتومی می باشد که در این رستوران می توانید بهترین غذاهای محلی و گرجی را امتحان کنید؛ این رستوران در منطقه‌ای توریستی قرار ندارد اما همواره پر از گردشگر تور گرجستان می باشد. اگر به باتومی سفر کنید و از راننده تاکسی بخواهید شما را به رستورانی محلی ببرد به احتمال زیاد تاوادوری را به شما پیشنهاد خواهد داد.

رستوران تاوادوری باتومی گرجستان

رستوران تاوادوری باتومی گرجستان

در رستوران تاوادوری توصیه ما به شما خوردن خینکالی است، خینکالی خمیری مخصوص است که درون آن با گوشت چرخ کرده و فلفل سیاه پر می‌شود؛ این غذا شباهت بسیاری به راویولی ایتالیایی‌ها دارد. یکی دیگر از خوراک‌های توصیه شده‌ی این رستوران چاناخی است، غذایی که بی شباهت به آبگوشت ما ایرانیان نبوده و از گوجه‌های درسته، تکه‌های بادمجان، گوشت بره، فلفل سبز، سیر و سبزیجات درست شده است از جمله امکانات این رستوران شامل :اینترنت رایگان ،پارکینگ ،هدیه تولد برا تولد ،وعده های غذایی متفاوت ،پخش موزیک و … می باشد.

رستوران تاوادوری در باتومی

رستوران تاوادوری در باتومی

tavaduri restaurant batumi (1)

 

address malaysiaآدرس رستوران تاوادوری باتومی

  • آدرس :Pushkin St, Batumi, Georgia
  • تلفن :0995593313611

رستوران تاوادوری در باتومی

رستوران تاوادوری در باتومی

tavaduri restaurant batumi (9)

tavaduri restaurant batumi (7)

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×