گرجستان

جذابترین دیدنی های گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

گرجستان کشوری بسیار زیبا از نظر طبیعی است. با وجود اینکه در تمامی ایام سال می توانید به گرجستان سفر کنید، اما پرطرفدارترین فصل ها برای انتخاب تور گرجستان فصل های بهار و تابستان است. مخصوصا اگر بخواهید در سواحل استراحت کنید و از شنا در دریا لذت ببرید.

شهر قدیمی تفلیس

گرجستان به کشور 2 قاره شهرت دارد و کنار دریای خزر و دریای سیاه واقع شده است. تفلیس پایتخت گرجستان و بزرگترین شهر این کشور است. باتومی و برجومی دیگر شهرهای توریستی گرجستان هستند. باتومی شهری ساحلی و دیدنی است. برجومی هم بخاطذ چشمه های آب گرم و پیست اسکی مورد توجه گردشگران است.

 

جاذبه های گردشگری تفلیس

جذابترین دیدنی های گرجستان

در اینجا به معرفی جاذبه های گرجستان که در شهرهای مختلف این کشور قرار دارد می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

پل صلح تفلیس

بر روی رودخانه کورا در تفلیس پلی قرار دارد که به پل صلح شهرت دارد، که دو طرف شهر را به هم وصل می کند. معمار معروف ایتالیایی ، معماری این این پل را به عهده داشته است. شاید دلیل نامگذاری این پل به نام صلح مرتبط کردن بخش قدیمی شهر به بخش جدید و مدرن شهر می باشد. در انتهای پل پارکی قرار دارد که کار ساخت آن هم توسط همین معمار ایتالیایی انجام شده است.

پل صلح تفلیس

 

نارین قلعه تفلیس

یکی از قدیمی ترین ساختمان های موجود در تفلیس نارین قلعه است که روی تپه ای مشرف به شهر تفلیس و رودخانه کورا قرار دارد. قلعه نارین قدمت 500 ساله دارد. با توجه به شواهد به نظر می رسد این قلعه در سده 4 میلادی توسط ایرانی ها و به سبک آتشکده های دوران ساسانی ساخته شده است.

نارین قلعه تفلیس

نارین قلعه به نظر من یکی از جذابترین جاذبه های تاریخی گرجستان و تفلیس است. چراکه چشم اندازی فوق العاده به شهر تفلیس دارد. ناریکلا به معنای قلعه کوچک است و این قعله با این نام نیز شناخته شده است.  در قلعه نارین تندیس زنی با کاسه و شمشیر هم دیده می شود. که کاسه نماد پذایرایی از میهمانانی است که وارد تفلیس می شوند و شمشیر نماد جنگ با متجاوزینی است که به تفلیس می چنگند.

 

آکواریوم باتومی

 

در شهر ساحلی باتومی آکواریومی با طرحی بسیار زیبا وجود دارد، که مکان توریستی برای بازدید گردشگران است. آکواریوم باتومی در سال ۲۰۱۵ به بهره برداری رسید، یکی از جاهای پر بازدید و کم نظیر در باتومی است که مردم از دیدنی های آبی آن بسیار لذت می برند. آکواریوم طراحی به صورت صخره ای موج آورده است.

 

اکواریوم باتومی

باغ گیاه شناسی باتومی

 

باغ گیاه شناسی باتومی در ۱۰ کیلومتری شمال بندر باتومی قرار دارد در این باغ ۵۰۰۰ گونه ی گیاهی دارد که ۱۲۰۰ گونه ی آن رز نگهداری می شود . بخش های مهم باغ شامل بخش های : غرب آسیا، زلاند نو، آمریکای جنوبی، هیمالیا، مکزیک، استرالیا، مدیترانه، قفقاز، پارک ساحلی و باغ رز می باشد.باغ گیاه شناسی باتومی درسال میلادی ۱۸۸۰ توسط گیاه شناس روس آندری نیکلاویچ کراسنوف بنیان گذاری شد و در۱۹۱۲ افتتاح شد.

باغ گیاه شناسی باتومی

برای سفر به گرجستان میتوانید تور تفلیس و یا تور باتومی و همینطور تور ترکیبی تفلیس باتومی را انتخاب کنید. با انتخاب تور ترکیبی گرجستان میتوانید از جذابترین جاذبه های این کشور دیدن کنید.

منبع : لذت سفر

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×