گرجستان

تور گرجستان تابستان 97

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

در فصل تابستان و بهار خیلی از خانواده ها برای تجدید روحیه و استراحت، تور گرجستان تابستان را انتخاب می کنند.با توجه به تفریحات گرجستان در تابستان می شود گفت که این یک انتخاب منطقی و خوب بوده است و اگر افراد پیگیر باشند ممکن است در این فصل سال تور ارزان گرجستان به پستشان بخورد در ضمن برای انتخاب هتل های گرجستان به چند نکته توجه کنید هتل های سه ستاره برای خانواده مناسب نیست هتل های چهار ستاره یک انتخاب متوسط و هتل های 5 ستاره گرجستان یک استراحت لوکس برای شماست پس در انتخاب تور گرجستان تابستان 97 تامل کنید.

قیمت تور زمینی گرجستان تابستان

قیمت تور زمینی گرجستان تابستان

بهار و تابستان شلوغ ترین فصل در گرجستان از نظر وجود توریست می باشد. استفاده از سواحل بسیار زیبای باتومی برای ایرانیان با رسیدن فصل تابستان که هوا گرم می شود بسیار جذاب خواهد بود.می توان در خیابان های ساحلی این شهر قدم زد و از آب وهوا و مناظر دیدنی و بسیار زیبای آن و همچنین سواحل زیبای در یای سیاه لذت برد.

قیمت تور هوایی گرجستان تابستان

قیمت تور هوایی گرجستان تابستان

قیمت تورهای گرجستان تابستان

قیمت تورهای گرجستان تابستان

تور گرجستان تابستان 96 زمینی

تور گرجستان تابستان 96 زمینی

 

خدمات تور گرجستان تابستان

  • ویزا گرجستان
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی
  • صبحانه روزانه بوفه
  • راهنمای فارسی زبان
  • سیم کارت
  • گشت شهری
  • بن غذا

 

تجربه کاری ما در خصوص گردشگری به ما این جرات را می دهد که خود را متخصص در ارائه بهترین تور گرجستان و سفر های گروهی بدانیم .تور تابستان گرجستان 97 با بهترین هتل های گرجستان برای شما برنامه ریزی شده است، شما می توانید تور گرجستان ارزان قیمت ،تور گرجستان بهار ،تور گرجستان لحظه آخری و نرخ تور گرجستان تابستان 97 را از ما استعلام کنید.

شماره تماس : 41 41 67 43 021

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×