گرجستان

بازار واگزال تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

بازار واگزال تفلیس یکی از بهترین مراکز خرید گرجستان می باشد. واگزال نام محله ای ست که در زبان روسی به معنی راه آهن است و بعلت اینکه در کنار خط راه آهن شهر قرار دارد به این نام خوانده شده است.شما به راحتی می توانید از طریق مترو و اتوبوس به این بازار واگزال تفلیس گرجستان دسترسی داشته باشید و مکانی بزرگ برای خرید کلیه وسایل و مایحتاج خود از جمله لباس، مواد غذایی، بازار میوه و تره بار، بازار طلا، بازار چوب و لوازم جانبی آن، وسایل منزل و غیره می باشد.

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال مجهز به امکاناتی چون سینما،باشگاه بولینگ و بیلیارد است. فست فود ورستوران های سنتی برای تست غذاهای گرجی در این فروشگاه موجود است و متوسط خرید از این فروشگاه به صورت روزانه سی هزار نفر است مردم گرجستان ، خرید از بازار واگزال را به سایر بازارها ترجیح می دهند و پاساژ های چند طبقه، پاساژهای مسطح تونلی شکل و مسقف و زیبا با وجود فروشگاههای برند با قیمت های مناسب از بهترین بازار ها به شمار میرود.

واگزال تفلیس یکی از مراکز خرید گرجستان

واگزال تفلیس یکی از مراکز خرید گرجستان

بازار واگزال تفلیس

بازار واگزال تفلیس

بازار واگزال تفلیس

بازار واگزال تفلیس

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×