گرجستان

آکواریوم باتومی

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

آکواریوم باتومی (Batumi Aquarium) جز یکی از جاهای پر بازدید و جاذبه های گردشگری شهر باتومی است که توسط ساحل باتومی الهام گرفته است که طی سالیان دراز همانند مجسمه ایی توسط امواج دریا شکل گرفته است. این آکواریوم شامل 4 نمایشگاه به شکل قلوه سنگ بوده که هر کدام محل نگهداری زیست گونه های بی همتایی از دریای اژه، مدیترانه، اقیانوس هند، دریای سیاه و دریای سرخ و نهایتا یک نمایشگاه جهت آموزش است.

آکواریوم باتومی

آکواریوم باتومی

اکواریوم باتومی دقیقا در کنار پارک دلفین قرار دارد و دسترسی به آن بسیار راحت و آسان است بد نیست برای تفریح و وقت گذرانی کودکان را به آن تا با گونه های مختلف ماهی ها آشنا شده و به آنها غذا دهند . قیمت ورودی برای هر نفر 2 لاری است که بسیار مقرون به صرفه محسوب میشود در این آکواریوم ،مردم از دیدنی های آبی آن بسیار لذت می برند.در واقع هر کس مسافر گرجستان شود خاطره ای از این آکواریوم را با خود به شهرش خواهد برد.دیدنی های گرجستان تنها به این آکواریوم ختم نمی شود و شما می توانید از سایر دیدنی ها بازدید کنید.

آکواریوم باتومی در گرجستان

آکواریوم باتومی در گرجستان

اکواریوم گرجستان مکانی است کوچک و بسیار قدیمی که چیز زیادی برای ارائه ندارد و شاید گردش کامل آن کم تر از 30 دقیقه به طول انجامد امکانات موسسه ضعیف و گونه های ماهی ها محدود است با این حال در هر مسافرت باید دل کودکان هم شاد نگه داشت و اکواریوم هم یکی از این گزینه ها در تور باتومی است که بازدید آن بیشتر برای کودکان جذاب است .

آکواریوم باتومی در گرجستان

آکواریوم باتومی در گرجستان

Batumi Aquarium (6)

آکواریوم باتومی در گرجستان

آکواریوم باتومی در گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×